دوچرخه در کیش

"اجاره

دوچرخه در کیش یکی از آن تفریح های تک نفره یا گروهی جذاب است. زمانی که برای اولین بار سوار یکی از دوجرخه ها که در هتل ارائه میشد شدم برایم بسیار متنوع بود. این تنوع در دوچرخه سواری نسبت به مکان های دیگر بود. جزیره کیش با کیفیت هوایی به قولی جان میدهد برای دوچرخه سواری. خوب پا بزنی و بعد ایستاده بر رکاب از رسیدن هوای تازه بر بدن لذت ببری. هیچ هم بعیید نیست بعد از طی کردن مسیر های مخصوص دوچرخه سواری دیگر نخواهید برگردید! در جزیره کیش شما میتوانید از نقاط مختلفی که مخصوص اجاره چرخ میباشند استفاده کنید.

مسیر دوچرخه

طول مسیر دوچرخه در کیش

در جزیره کیش راهی مخصوص برای دوچرخه سواران سرتاسر جزیره وجود دارد. نتیجه وجود این جاده مخصوص جلب توجه ورزشکاران رشته دوچرخه سواری بوده است. از دیگر نکات این جاده امنیت دوچرخه سواران است چرا که این جاده مخصوص از مسیر خودرو ها مجزا میباشد. طول مسیر این جاده 55 کیلومتر است و در آن نیز مکان هایی برای استراحت وجود دارد.

ایستگاه های اجاره دوچرخه

در نقاط مختلف کیش و برخی از هتل ها شما میتوانی از این خدمات استفاده کنید. هتل هایی که این امکان را دارا میباشند به صورت یک ساعت رایگان دوچرخه ارائه میکنند. برای اجاره چرخ یا موتور برقی شما نیاز به مدرک شناسایی دارید. در ادامه موقعیت مکانی چند ایستگاه را برای شما خواهیم گذاشت.

تجربه کاربران دوچرخه سوار

خب حالا باید ببینیم نظر کاربران در مورد تجربه شان چه بوده است. گردشگران جزیره کیش بر این باورند که با این که شاید دوچرخه ها نو نباشد و برخی نیز نیاز به تعمیر داشته اند اما این تجربه برایشان لذت بخش بوده است. کاربر دیگری نظرش این بود که فقط در شب ها دوچرخه سواری کنید و گرنه در روز میپزید! تجربه ای من خودم داشتم هم میانگین این دو بوده است. تجربه کردنش احساس بهتری به شما خواهد داد. امیدواریم این مطلب جواب گوی پرسش شما بوده باشد. اگر نبوده میتوانید در قسمت نظرات و پیشنهادات نظر خود را اعلام کنید. موفق باشد.

 

…………………………………………………………………………………………..

امیدواریم در کیش حسابی بهتون خوش بگذره

برای اجاره دوچرخه در کیش با بهترین قیمت و تخفیفات ویژه میتونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اگر سوالی داشتید با ما در واتساپ در تماس باشید

تمام دغدغه تیم جزیره باما این است که هزینه های شما را کاهش و لحظاتی شاد و لذت بخش را برای شما فراهم آورد.

تورها و تفریحات گردشگری رو میتونید با بهترین قیمت با یک کلیک رزرو کنید ← کلیک کن

جهت رزرو و تورهای لحظه آخری کلیک کنید

برای دیدن و رزرو هتل و اقامتگاه های جزیره قشم با تخفیف ویژه اینجا  ←  هتل‌‌‌ها و اقامتگاه کلیک کنید