همیشه خوب است که همه چیز در ماشینتان مرتب باشد. به این ترتیب، شما مطمئن هستید که همیشه تحت پوشش هستید، به خصوص زمانی که وسیله نقلیه شما خراب است. این مقاله را بخوانید، زیرا هدف ما کمک به خوانندگان در مواقع اضطراری است. ما فهرستی از اقلامی را که باید همیشه در خودروی اجاره ای ماهانه خود داشته باشید را پوشش داده ایم . به قول معروف داشتن و نداشتن بهتر از نیاز و نداشتن است. در این شرایط هم همین اصطلاح صدق می کند.

غذای اضطراری

ما در مورد غذاهای فاسد نشدنی مانند موسلی، گرانولا، تنقلات انرژی زا یا حتی میوه های خشک صحبت می کنیم. غذای اورژانسی ضروری است، به خصوص اگر دیابت دارید یا در حال حرکت از مسیر نامناسب هستید. به این ترتیب، شما همیشه برای گرسنگی یا سطح پایین انسولین آماده هستید.

بسته بطری آب

یک بسته بطری آب چیزی است که ما به شدت توصیه می کنیم در ماشین اجاره ای خود نگهداری کنید. به این ترتیب، اگر احساس کم‌آبی دارید و هیچ فروشگاهی در نزدیکی ندارید، می‌تواند روز را نجات دهد. با این حال، باید مراقب باشید که بطری ها مستحکم هستند و می توانند دماهای شدید را تحمل کنند.

کفش پیاده روی راحت

این نکته بیشتر برای خانم هایی است که تقریباً هر روز پاشنه پا هستند و با کفش های رکابی رانندگی می کنند. اگر یک جفت قدیمی دارید که می‌خواهید دور بیندازید، پیشنهاد می‌کنیم آن را در ماشین کرایه‌ای خود نگه دارید تا در مواقع اضطراری از آن استفاده کنید، یا اگر مجبور به پیاده‌روی در جایی هستید.

شارژر گوشی ماشین

همیشه یک شارژر تلفن ماشین همراه خود داشته باشید و ببینید که چگونه این تصمیم کل تجربه رانندگی شما را تغییر می دهد. به ویژه برای گردشگرانی که در شهر با ماشین کرایه‌ای خود به گشت و گذار می‌پردازند بسیار مفید است. یک تلفن با شارژ کامل به این معنی است که شما همیشه به موقع به مقصد خود می رسید و می توانید به طور مداوم از GPS استفاده کنید. علاوه بر این، به شما امکان می دهد در صورت لزوم تماس های اضطراری برقرار کنید.

دستمال کاغذی / دستمال کاغذی

برای تمیز کردن فوری، همیشه خوب است که یک بسته دستمال کاغذی و دستمال کاغذی در ماشین کرایه ای خود داشته باشید. می توانید شیشه جلو، گریس یا هر گونه ریزش در خودرو را پاک کنید. همچنین به تمیز نگه داشتن شما کمک می کند، به خصوص اگر در حین رانندگی در حال خراشیدن هستید.

کیف های حمل بار قابل استفاده مجدد

در حالی که به نظر می رسد برنامه های خود به خودی خواربار فروشی دلیل آشکار این امر باشد، کیف های حمل و نقل دارای اهداف مختلفی نیز هستند. این می تواند حمل اقلام سنگین یا نگهداری تجهیزات در آن ایمن باشد.

کیسه های پلاستیکی

اگرچه کیف‌های حمل و نقل برای حمل و نقل وسایل شما ایده‌آل هستند، مطمئناً نمی‌خواهید همسفرتان در کیف حمل و نقل شما پرتاب کند. آنها همچنین به عنوان یک هدف مفید برای تمیز کردن وسایل ناخواسته در ماشین شما عمل می کنند. علاوه بر این، اگر کفش های گل آلود به همراه دارید، بهترین راه برای نگهداری آن، نگهداری آن ها در کیسه پلاستیکی است.